Które dni sprzedażowe w roku są najistotniejsze – styczeń

addmin54 Bez kategorii 0 komentarze/y

Najważniejsze dni sprzedażowe w roku

Prowadzenie biznesu internetowego to odważne przedsięwzięcie. Jeśli decydujemy się na otworzenie handlu w internecie, warto zapoznać się z tym, które dni sprzedażowe w roku są najważniejsze. W niniejszym artykule najważniejsze dni sprzedażowe w roku w sposób bardzo dokładny. Zapraszamy serdecznie do wnikliwej lektury!

Najważniejsze dni sprzedażowe w roku – styczeń

W styczniu ma miejsce bardzo wiele wydarzeń oraz świąt. To sprawia, że bardzo łatwo można wykorzystać je w prowadzonej komunikacji marketingowej oraz promocyjnej. Na początku stycznia są już dwie niezwykle istotne okazje sprzedażowe – chodzi tutaj oczywiście o Nowy Rok oraz przypadające kilka dni później Święto Trzech Króli. Są to oczywiście dni wolne od pracy, przez co sklepy stacjonarne są wówczas nieczynne. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie ku temu, aby zrobić zakupy za pośrednictwem internatu w naszym sklepie. W sieci w tym okresie czasu trwa wiele akcji promocyjnych, które znajdują zainteresowanie wśród szerokich ilości klientów.

Studniówki – doskonała okazja do zakupów

Styczeń jest również miesiącem, w którym obchodzimy dzień naszych seniorów – Dzień Babci oraz Dzień Dziadka. Jest to kolejna doskonała okazja ku temu, aby zachęcić swoich klientów niebanalną promocją, aby z tej okazji zakupili prezenty dla swoich dziadków. Na przełomie stycznia i lutego są również organizowane studniówki oraz bale karnawałowe. Daje nam to wielkie pole do popisu – jeśli posiadamy sklep z sukienkami dla pań, jest to świetny czas dla naszego sklepu. Warto dobrze zaplanować komunikację marketingową – z pewnością przyniesie to oszałamiające rezultaty.

Źródło: https://dealavo.com/pl/2019/04/15/najwazniejsze-dni-sprzedazowe-i-jak-je-wykorzystac/

0 komentarze/y

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *